Іноземні інвестори підтримали українські нацпроекти
14.06.2013 | 10:14
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

13 червня 2013 року Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів у рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine&Partners» відкрив круглий стіл «Національні проекти України – пріоритетні напрямки співпраці та практичний інструмент залучення інвестицій».

У своєму вступному слові В. Каськів зазначив: «Кожний національний проект має на меті створити нові галузі економіки та вдосконалити вже існуючі, вирішити важливі соціально-економічні проблеми та забезпечити стратегічний розвиток економіки України. Національні проекти України здійснюються під патронатом Президента України та мають особливу підтримку з боку приватних партнерів і держави».

Регіональний менеджер з експорту групи компанії  «CLAAS» – Томас Клаусніцер під час виступу офіційно заявив про намір компанії «CLAAS» вже цього року інвестувати у виробництво сільгосптехніки в рамках реалізації національного проекту «Зерно України».

«Ми провели економічний аналіз доцільності запуску виробництва техніки в Україні. І вже цього року ми плануємо запустити пілотний проект з виробництва, який будемо розвивати надалі»,  підкреслив Томас Клаусніцер.

Тетяна Нанаєва, Директор освітніх програм «Intel» в Україні та СНД заявила про підтримку компанією Intel реалізації національного проекту «Відкритий світ».

«Компанія «Intel» інвестувала близького 1 млрд. доларів США в освітні проекти в усьому світі. «Національний проект «Відкритий світ» - це проект майбутнього, в якому закладені найкращі світові практики організації навчального процесу всього світу. Компанія «Intel» підтримувала цей проект минулого року і буде підтримувати його надалі, оскільки вірить в його успішність та надзвичайну важливість для України».

Дмитро Литвак,  партнер консалтингової компанії «Ernst and Young» зазначив: «Уряд України робить правильні кроки на зустріч міжнародним інвесторам. Свідченням цього є впроваджена Держінвестпроектом комплексної системи єдиного інвестиційного вікна, що допомагає інвесторам в Україні. Бізнес підтримує такі кроки, адже вони є визначальним фактором розвитку держави».

У рамках круглого столу Міністр з питань клімату та енергетики, Міністерства національного розвитку Угорщини Пал Ковач поділився своїм досвідом у реалізації енергетичних проектів в Угорщині та імплементацією Національної енергетичної стратегії Угорщини до 2030 року.

Також Голова Держінвестпроекту В. Каськів під час заходу провів ряд двосторонніх зустрічей, зокрема з Головою ради директорів «ZAGOPE Construções е Engenharia, S.A.» Р. Брунеллі та з партнером компанії «Innova Partners» Г. Красовським.

У круглому столі участь взяло понад 200 учасників. У числі поважних гостей також виступили Енді Кузіч – Директор з розвитку консалтингової компанії «PwC» та Мустафа Белло – виконавчий секретар комісії з інвестицій та можливостей Нігерії та інші представники провідних міжнародних та українських компаній, ділових та наукових кіл, фінансових, промислових та інвестиційних інституцій, дипломатичних місій, засобів масової інформації.

Перша міжнародна бізнес-конференція «ABS: Ukraine & Partners» відбулася за ініціативи Прем’єр-міністра України М. Азарова. Її стратегічним завданням став аналіз позитивних та негативних тенденцій в розвитку економік України та Європейського Союзу та обговорення  Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, яка передбачає широкий спектр заходів, спрямованих на динамізацію практично усіх сфер економічної діяльності країни.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246433189