О.Вілкул і В.Каськів взяли участь у відкритому інтерактивному уроці
14.06.2013 | 16:16
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

14 червня 2013 року за участю Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула та Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва відбувся відкритий інтерактивний урок з фізики, під час якого учасники перевірили ефективність застосування новітнього обладнання, поставленого в 54 школи України рамках Національного проекту «Відкритий світ».

Відкритий інтерактивний урок відбувся під час Першої міжнародної конференціїABC: Ukraine & Partners”.

Під час інтерактивного уроку О.Вілкул та В.Каськів особисто пересвідчились у зручності та ефективності застосування сучасного обладнання у навчальному процесі. За допомогою планшетів, ноутбуків та інтерактивних дощок, школярі ознайомились із цікавою темою з енергозбереження на нашій планеті та актуальності використання екологічного Двигуна Стірлінга. Окрім того, учням була продемонстрована будова Двигуна за допомогою доповненої реальності (3D-модель) та презентаційних матеріалів, а наприкінці уроку діти пройшли динамічний тест для закріплення знань.

Крім того, посадовці взяли участь в урочистій передачі Національному проекту «Відкритий світ» сертифікату від компанії Intel на отримання 25 демонстраційних ноутбуків для школярів  у рамках першого етапу реалізації проекту.

«Перший етап Національного проекту «Відкритий світ» реалізовується на дуже високому рівні. Він майже завершений і ми раді, що в його рамках відбувається закріплення партнерських відносин із найпотужнішими гравцями на ринку для запровадження новітніх технологій у шкільній освіті», - зазначив Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів. Він наголосив, що вже 1 вересня розпочнеться другий етап проекту, який охопить 2 000 шкіл України і буде поширений на 5-9 класи.

«Починаючи з 2012 року, після підписання Меморандуму про співпрацю з Національним проектом «Відкритий Світ», ми інвестуємо у підготовку вчителів, задіяних у проекті, та виступаємо технічним консультантом в плані комплексних рішень, щоб проект максимально відповідав вимогам сучасного навчання, в центрі якогодитина та її можливості», - зазначила Директор освітніх програм Intel в Україні та СНД Тетяна Нанаєва 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246436848