Микола Азаров: Немає жодних підстав для зниження курсу гривні
14.06.2013 | 19:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав громадян довіряти офіційній інформації Національного банку України щодо курсу гривні.

Про це він сказав на прес-конференції після І Міжнародної конференції «ABC: Ukraine & Partners» 14 червня.

"Немає нічого надійнішого за прогноз Національного банку. Стежте за цією інформацією, за цими прогнозами - вони повністю співпадають з тими прогнозами, які ми заклали у держбюджет", - наголосив Микола Азаров.

Коментуючи інформацію міжнародних агентств про можливе зниження курсу гривні, Прем'єр запевнив, що жодних підстав для цього немає. "Мені здається, що нашим людям набридло слухати плітки і чутки з приводу того, скільки коштуватиме гривня до кінця 2013 року. Мені здається, що цей анекдот я чув з 2010 року не один раз", - додав Глава Уряду.

Він підкреслив, що час від часу з'являється інформація про те, що гривня може бути послаблена, однак, за його словами, уряд і Нацбанк тримають курсову політику під контролем.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's заявило про можливість зниження курсу національної валюти України до 9 грн. за долар США у поточному році.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246438948