Затверджено порядок звітування депозитарними установами перед регулятором
17.06.2013 | 10:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» на своєму плановому засіданні.

Положення було розроблено на виконання Закону України «Про депозитарну систему України» та передбачає порядок звітування депозитарними установами перед регулятором. Як пояснюють розробники документу, прийнятий проект рішення регулює порядок складання та строки подання адміністративних даних про діяльність, що провадиться депозитарною установою.

«Дія положення поширюється на компанії, які мають ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності депозитарної установи, діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування, діяльності із зберігання активів пенсійних фондів, у тому числі тих, хто мав право відповідно до законодавства на провадження зазначеної професійної діяльності протягом періоду, за який подаються дані», - розповіли про суть документу його автори.

Затверджений документ враховує побажання та коментарі учасників ринку, що надійшли до Комісії.

Незабаром документ буде направлено до Міністерства юстиції для проходження процедури державної реєстрації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246440583