На вимогу інспекторів праці аеропорт "Чернівці" погасив заборгованість із зарплати
17.06.2013 | 16:20
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

Керівництво Міжнародного аеропорту «Чернівці» повністю ліквідувало заборгованість перед своїми працівниками. Про це повідомив начальник Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернівецькій області Віктор Грушевський.

«На виконання вимог припису інспектора з питань праці упродовж останніх трьох місяців перед працівниками Міжнародного аеропорту «Чернівці» повністю ліквідовано заборгованість на суму 995,3 тис. грн.», - повідомив Віктор Грушевський.

За інформацією територіальної органу Держпраці України, на Комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Чернівці» була проведена перевірка додержання законодавства про працю в частині оплати праці. Було встановлено, що загальна сума невиплаченої заробітної плати за грудень 2012 року, січень-лютий 2013 року та звільненим у березні 2013 року склала 995,3 тис. грн.

«Крім того, заробітна плата працівникам виплачувалася із запізненням, і не частіше одного разу на місяць без авансування та не за три дні до початку відпустки, а в день виплати заробітної плати. До того ж кошти на виплату заробітної плати підприємством не направлялися в першочерговому порядку», - наголосив начальник територіальної інспекції.

За результатами перевірки складено акт, керівнику видано припис про усунення порушень. Матеріали перевірки направлено до Чернівецької прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. Відносно директора підприємства Прокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого частиною першою ст. 175 Кримінального кодексу України («безпідставна невиплата заробітної плати більше ніж за один місяць»). Кримінальне провадження скероване до Першотравневого районного суду м. Чернівці для розгляду по суті у відповідності до вимог законодавства України.

Як вже повідомлялося, раніше під час селекторної наради з питань заборгованості з виплати заробітної плати Міністр соціальної політики України Наталія Королевська зауважила, що борги по зарплатах працівникам комунальних підприємств повинні бути погашеними до 1 липня поточного року

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246442988