21 червня - прес-конференція за результатами візиту представників органів регулювання комунальних послуг США до України
19.06.2013 | 13:22
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
 

21 червня о 14:00 в НКРЕ відбудеться прес-конференція за результатами візиту представників органів регулювання комунальних послуг США - Комісій регулювання комунальних послуг штатів Огайо, Кентуккі та округу Колумбія.

У прес-конференції візьмуть участь Сергій Тітенко, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та представники американської делегації.

З 17 по 21 червня в рамках Чорноморської ініціативи партнерства згідно з Програмою партнерства в сфері регулювання між НКРЕ і Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств (NARUC) проходить сьомий робочий візит представників органів регулювання США до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

У рамках візиту американської делегації обговорюються ключові питання щодо відновлюваних джерел енергії, процедури, умов встановлення та фінансування плати за приєднання до електричних і газових мереж та тарифного меню на роздрібному ринку електроенергії. Відбувається круглий стіл на тему: «Прозорість і відкритість/публічність інформації».

За результатами візиту представників органів регулювання комунальних послуг США

Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

З питань акредитації звертатися до відділу інформації та комунікацій з громадськістю за тел. (044) 204-7054 та 204-7025 або на e-mail: slobodianukO@nerc.gov.ua .

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246450450