Сім'я загиблої дівчинки та санаторій "Юність" отримають кошти від Уряду
20.06.2013 | 10:44
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я
 

На засіданні Уряду прийнято рішення про виділення коштів у сумі 100 тис. гривень для надання допомоги сім’ї дитини, яка загинула внаслідок нещасного випадку у санаторії «Юність».

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів для надання допомоги сім’ї дитини, яка загинула внаслідок нещасного випадку, що стався у державному закладі «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Юність» Міністерства охорони здоров’я України», розташованого у смт Сімеїз» від 19 червня 2013 року.

Іншим розпорядженням Уряду «Про виділення коштів для проведення першочергових заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації у будівлі корпусу №6 дитячого закладу «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Юність» Міністерства охорони здоров’я України», розташованого у смт Сімеїз» виділено з резервного фонду державного бюджету 12 835,5 тис. гривень для проведення першочергових заходів, пов’язаних із запобігання виникнення надзвичайної ситуації в будівлі корпусу № 6 дитячого закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Юність" Міністерства охорони здоров'я України".

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246453893