Держфінінспекція в Хмельницькій області у січні-травні 2013 року відшкодувала втрат на 9 млн. грн.
26.06.2013 | 15:33
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області упродовж січня-травня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 9 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та організацій додатково надійшло 2,4 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 48 досудових розслідувань. Ще 6 досудових розслідувань розпочато за результатами участі працівників інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До установ та організацій, на яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 221 фінансову санкцію.

За вчинені фінансові порушення 292 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 149 – до дисциплінарної та матеріальної, 12 осіб, 5 з яких – керівники, звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано 22 інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 1 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246470849