Присяжнюк: Від початку року поголів'я ВРХ зросло на 3,2%, свиней - на 4,8%, птиці - на 7,9%
27.06.2013 | 14:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ І ПРОДОВОЛЬСТВА
 

За 5 місяців поточного року в Україні значно зросло поголів’я худоби – ВРХ на 3,2%, та свиней − на 4,8%. Проте найкращі показники продемонструвала галузь птахівництва. Тут поголів’я збільшилося на 7,9%. Таких результатів вдалося досягти, в тому числі, й завдяки державній підтримці.

Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Галузь вітчизняного тваринництва продовжує нарощувати показники. Цьому значно сприяє комплексна державна підтримка, яку надає Уряд останніми роками. Зокрема, сільгоспвиробники отримують дотації за вирощений молодняк, за здану на забій худобу та придбані доїльні установки. Від початку року держава спрямувала на ці програми понад 105,6 мільйона гривень», − зазначив Міністр.

Так, завдяки системній державній підтримці, за 5 місяців поголів’я ВРХ зросло до 5,4 мільйона голів, або на 3,2%. Позитивна тенденція зберігається і в інших галузях тваринництва. Поголівя свиней збільшилося до 8 мільйонів голів, або на 4,8%.

«Водночас, хочу відзначити швидкі темпи зростання показників у птахівництві – найбільш експортоорієнтованій галузі вітчизняного тваринництва. Тут традиційно ми маємо значне нарощення поголівя. Так, за 5 місяців поголів’я птиці збільшилося майже на 8% і зараз становить близько 240 мільйонів голів», − зауважив очільник Мінагрополітики.

Нагадаємо, що у межах Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки впроваджуються інвестиційні проекти у тваринництво. Завдяки цьому планується, що виробництво молока зросте на 3,5%, а реалізація худоби на забій – на 4,5%.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246474501