14 рятувальників напередодні Дня Конституції отримали урядові нагороди
27.06.2013 | 16:44
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

27 червня, напередодні відзначання 17-ї річниці від Дня прийняття Конституції України, рятувальники отримали урядові нагороди.

«Стаття 3 Конституції визначає, що людина, її  життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються у нашій країні найвищою соціальною цінністю. Державна служба України з надзвичайних ситуацій, виконуючи свій обов’язок – запобігти, врятувати, допомогти – як ніякий інший орган виконавчої влади, причетна до реалізації цього конституційного права громадян», – наголосив у вітальному слові Голова ДСНС України Михайло Болотських.

Він підкреслив, що зараз особливо відчувається велика підтримка та увага з боку Уряду та Президента України Віктора Януковича до діяльності Держслужби з надзвичайних ситуацій. Українські рятувальники на найвищому рівні виконували свою роботу у період зимових снігопадів, під час весняної повені, літнього паводка, вони готові до пожеженебезпечного періоду та будь-яких інших надзвичайних ситуацій.

Під звуки патріотичних музичних творів у виконанні оркестру Голова ДСНС урочисто відзначив Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Подяками Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова 14 представників особового складу ДСНС.

«Такої кількості відзнак, як у цьому році, на моїй пам’яті ще не було. Усе це свідчить про той вагомий внесок, що Ви, шановні колеги, робите для українського народу. Напередодні свята бажаю Вам міцного здоров’я, багатства духу, щастя, натхнення та успіхів», – підсумував Михайло Болотських.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246475437