До Дня Незалежності у Києві планують відкрити чергову станцію метро
02.07.2013 | 14:50
КИЇВСЬКА МДА
 

Кінцева станція підземки на Теремках у Києві все ж запрацює до Дня Незалежності. У цьому голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов переконався сьогодні особисто – він проінспектував хід будівництва станції та поспілкувався зі співробітниками Київметробуду, які задіяні на її зведенні.

 «Ми намагатимемося відкрити нову станцію метрополітену Теремки до Дня Незалежності. Це не просто з різних причин і, передусім, через перебої з фінансуванням. Але наразі термін введення станції в експлуатацію ми не переносимо. Є порозуміння з Урядом, на рівні Прем’єр-міністра розглядається питання щодо остаточного фінансування будівництва протягом найближчого часу. За таких умов ми встигнемо до запланованого терміну відкриття. У професійності метробудівців я не сумніваюсь. Те, що я побачив сьогодні – додає оптимізму, станція вже зараз практично готова», – розповів Олександр Попов.

Наразі на станції тривають оздоблювальні роботи: на стінах вкладають мозаїку, підлогу завершують встеляти мармуром. З підземки буде чотири виходи, тут також запроектовано ліфти та пандуси для людей з особливими потребами. Посередині платформи вже розпочали встановлювати освітлювальні та вказівні опори, тут також розташують кругові лавки та торшерні люстри. 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246482175