Микола Азаров розраховує, що передостанні дні роботи Парламенту будуть результативними
03.07.2013 | 11:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що до завершення II сесії Верховної Ради народні депутати ухвалять ряд законів соціального спрямування, а також таких, які сприятимуть підписанню Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів 3 липня 2013 року.

«Так, до завершення II сесії залишаються три пленарні дні, а на розгляд очікують кількадесят законопроектів, прийняття яких сприятиме підписанню Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, на особливу увагу заслуговує низка важливих з соціальної точки зору урядових законопроектів. Це, зокрема, проекти законів, які регулюють надбавку за догляд інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів, додатковий перерахунок пенсій звільненим з військової служби, поліпшення доступу до інформації осіб з вадами слуху тощо.

Глава Уряду наголосив, що також треба прийняти низку законопроектів, спрямованих на розвиток підприємництва та залучення іноземних інвестицій в економіку України, наприклад, про стимулювання залучення інвестицій; захист прав інвесторів; державну допомогу суб'єктам господарювання; щодо фінансових гарантій для забезпечення сплати митних платежів.

«Отже, ми всі очікуємо, що останні дні роботи Верховної Ради України стануть максимально результативним. І, в першу чергу, я звертаюсь до депутатів від опозиції: досить працювати на власний політичний рейтинг. Час нарешті працювати на людей і на державу. До речі, нагадаю, що з таким же закликом до опозиції звернулися представники Європейського Союзу», - підсумував Микола Азаров.

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246485479