Н.Королевська: Оздоровчі заклади, що надають неякісні послуги, не отримуватимуть державні замовлення
09.07.2013 | 09:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
 

Дитячий табір «Оріон» (м. Бердянськ, Запорізька область) більше ніколи не одержить державне замовлення на оздоровлення дітей. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. За її словами, численні звернення батьків та перевірки контролюючих і правоохоронних органів підтвердили низку порушень в організації дитячого відпочинку у цьому таборі.

«До Міністерства соціальної політики надходять скарги від батьків з різних регіонів України, діти яких зараз відпочивають у таборі «Оріон». Щоб розібратись у цій ситуації, Мінсоцполітики була створена спеціальна комісія. Її перевірка ще не завершилась, однак вже зараз зрозуміло, що цей заклад більше ніколи не одержить державного замовлення на оздоровлення дітей», - сказала вона.

Міністр відзначила, що всі матеріали перевірки будуть передані до прокуратури для належної правової оцінки ситуації у дитячому таборі. «Найближчим часом, коли буде остаточний висновок комісії, ми передамо всю зібрану інформацію до прокуратури. Таке ставлення до дітей та їхнього здоров’я неприпустиме. Ми також звернемося до Міністерства охорони здоров’я – з вимогою позбавити заклад ліцензії на надання медичних послуг», - сказала вона.

Наталія Королевська наголосила, що Мінсоцполітики контролюватиме організацію відпочинку та оздоровлення дітей і заклади, на які цьогоріч надходитимуть скарги від батьків, не отримають наступного року державне замовлення. Моніторингова комісія з питань якості оздоровлення при Міністерстві, що розглядає такі питання, працюватиме до 1 грудня.

Нагадаємо, минулого тижня минулого тижня через неналежні умови з «Оріону» до санаторію «Лазурний» була відселена група з 60 дітей з Волині. Також до ДЗОВ «Маяк» переселили 89 дітей з Дніпропетровської області.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246503563