У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі наразі відпочиває понад 5 тис. дітей
09.07.2013 | 11:04
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту
 

У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2013 році з початку сезону відпочило і оздоровилося 4580 дітей із сімей залізничників. На даний час оздоровлюється в закладах 5094 дитини. Всього впродовж літа планується оздоровити у 24 дитячих закладах близько 23 тисяч дітей.

У оздоровницях відпочивають діти працівників галузі, серед яких діти-сироти, інваліди,  діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, а також ті, які проживають в зонах радіоактивного забруднення.

Батьки сплачують лише 10-30% вартості путівки, а решта компенсуватиметься за кошти підприємств, відомчих профспілок та регіональних відділень Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

Ще навесні дитячі оздоровниці були підготовлені до приїзду маленьких гостей. Їх готовність до прийому дітей визначалися комісіями за участю представників місцевих органів влади, санітарно-епідеміологічних станцій та пожежної охорони.

Для забезпечення якісного відпочинку дітей, надання їм кваліфікованих та ефективних послуг у зміцненні здоров’я створено безпечні умови для проживання і харчування, забезпечення охорони їх життя і здоров’я, санітарно-гігієнічний та протиепідемічний нагляд. Облаштовуються медичні пункти, спортивні майданчики, відкриті водойми та санітарно – побутові приміщення.

Робота з організації дитячого відпочинку триває.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246504150