Прем'єр-міністр вимагає активізувати протипожежні заходи
09.07.2013 | 12:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від керівників міністерств і регіонів активізувати виконання протипожежних заходів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час наради з розгляду регіональних аспектів реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, яка відбулася у Лівадії (Ялта, Автономна Республіка Крим).

«Зараз у країні склалася пожежонебезпечна ситуація. Я вимагаю від керівників міністерств і регіонів активізувати заходи з недопущення пожеж. Якщо потрібно – закривайте ліси, обов’язково тримайте ситуацію на контролі», - наголосив Микола Азаров.

Також Прем’єр-міністр вимагає від місцевої влади активізувати роботу з проведення ямкового ремонту. Він додав, що на ці потреби будуть виділені додаткові фінансові ресурси.

Глава Уряду звернув увагу голів ОДА на необхідність до початку нового навчального року вирішити питання забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів внутрішніми вбиральнями.

Крім того, Микола Азаров нагадав про завдання Президента України до 2014 року щодо 100-відсоткового забезпечення місць у дитсадках.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246504413