"Укрзалізниця" наполягає на ефективному використанні вагонного парку
09.07.2013 | 15:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
 

Станом на 9 липня, з вини вантажовласників 5 вантажних поїздів простоюють на підходах до підприємств замовників. Це заважає організації руху вантажних та пасажирських поїздів та значно ускладнює експлуатаційну роботу залізниць України.

Зокрема, на Придніпровській очікує навантаження 1 порожній склад, на Південно-Західній залізниці затримано 5 порожніх складів.

Через порушення підприємствами нормативних термінів навантаження та вивантаження затримано та вилучено з обігу 1099 вагонів.

На жаль, затримки вагонів замовників послуг «Укрзалізниці», особливо в останній декаді місяця, носять систематичний і прогресуючий характер. Зокрема, підприємства не виконують норми та значно перевищують час користування вагонами під вантажними операціями на під’їзних коліях. Така практика недотримання регламенту операцій навантаження-вивантаження, простоїв вагонів і цілих поїздів на під'їзних коліях підприємств призводять до втрат навантажувальних ресурсів. Окрім того, покинуті поїзди нерідко перешкоджають руху вантажних та пасажирських поїздів на магістральних коліях, що також призводить до фінансових втрат залізниці, які наразі не відшкодовуються.

Через неефективне використання вантажних вагонів страждають вітчизняні підприємства і економіка України в цілому. «Укрзалізниця» наполягає на дотриманні норм єдиного технологічного процесу (ЄТП) і вимагає від вантажовідправників і вантажовласників своєчасного повернення дефіцитного рухомого складу.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246505288