Кабінет Міністрів призначив стипендії видатним спортсменам, тренерам та діячам фізкультури і спорту
19.07.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства молоді та спорту
 

17 липня 2013 року Уряд прийняв розпорядження «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту».

На здобуття  стипендій  Кабінету Міністрів України були висунуті спортсмени зі складу збірних команд України та їхні тренери, які посіли 1-6 місця на Олімпійських іграх, 1-3 місця на Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи серед  дорослих в олімпійських номерах програми.

Відповідно до документа визначено список спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту у кількості 100 осіб, яким за високі спортивні досягнення на міжнародній спортивній арені та за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту призначаються стипендії Кабінету Міністрів України терміном на 1 рік розміром 800 гривень кожна.

Прийняття розпорядження сприятиме відзначенню досягнень видатних спортсменів та тренерів України за результатами виступу на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, надання їм підтримки та забезпечення їх соціального захисту.

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2002 р. № 80 «Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту» засновано 100 стипендій.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246532159