Держфінінспекція в АР Крим у січні - червні 2013 року відшкодувала втрат на 10,6 млн. грн.
22.07.2013 | 12:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим у І півріччі 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, на рахунки установ, підприємств та організацій додатково надійшло 4 млн. грн.

Так, у червні п.р. завдяки діям фінінспекторів усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 363 тис. грн., які виявлені під час ревізії фінансово-господарської діяльності Кримського республіканського підприємства «Чисте повітря». Його посадові особи всупереч законодавству не переказали до бюджету частини отриманого чистого прибутку на суму 190 тис. грн. Окрім того, підприємство за завищеною вартістю оплатило підрядні роботи, через що зайво витрачено 172 тис. грн.

Під час ревізії Управління охорони здоров'я Феодосійської міської ради виявлено, що 133 тис. грн., виділених на утримання поліклініки і амбулаторії, витрачено на оплату комунальних послуг, спожитих централізованою бухгалтерією.

Згадані порушення усунуто ще до завершення контрольних заходів.

За недотримання законодавства на посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність. Інформацію про результати ревізій надіслано до правоохоронних органів АР Крим.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246536640