На Дністровській ГАЕС проведено тактично-спеціальні навчання
22.07.2013 | 17:04
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

Згідно з "Планом основних заходів цивільного захисту Чернівецької області на 2013 рік" 19 липня 2013 року Управлінням державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області (далі - ДСНС) на філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" проведено тактично-спеціальні навчання. Керівництво та персонал філії разом із співробітниками ДСНС Чернівецької області в ході навчання здійснили перевірку готовності взаємодіючих сил та засобів до виконання завдань щодо забезпечення техногенної та протипожежної безпеки об’єкту. Одночасно з цим перевірялись питання оповіщення, правильність дій персоналу при виникненні кризової ситуації.

Під час проведення навчань було відпрацьовано практичне гасіння умовної пожежі, яка сталася у приміщенні машинного залу, з реальним залученням техніки і особового складу оперативно-рятувальної групи Дністровської ГАЕС (ППП-2), підрозділів районних відділів ДСНС Сокирянського та Кельменецького районів, а також м. Новодністровськ.

Після закінчення навчань здійснено аналіз роботи служб та підбито підсумки за напрямками роботи, визначено шляхи вдосконалення питань техногенної безпеки та протипожежного захисту у філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС".

Довідково:

Керівництво ПАТ "Укргідроенерго" та філій постійно приділяють увагу безпечній та надійній експлуатації гідротехнічних споруд, забезпеченню цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки. На ГЕС і ГАЕС систематично вживаються попереджувально-запобіжні заходи щодо вдосконалення процесу виробництва електроенергії, покращення питань цивільного протипожежного захисту, безпеки працюючого персоналу. Відповідно до вимог нормативно-правових документів створено безпечні умови експлуатації об’єктів огляду на те, що гідротехнічні споруди належать до переліку потенційно-небезпечних об’єктів, особлива увага звернена на попередження і недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, запобігання аваріям, катастрофам та іншим кризовим явищам.

 

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246537605