У МВС відбулося чергове засідання Консультативно-експертної ради
23.07.2013 | 10:24
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Серед головних питань, що виносилися для обговорення, були події, що мали місце 18 травня у місті Києві під час проведення акції «Вставай, Україно» та акції протесту пов’язані з надзвичайною подією в смт. Врадіївка, що на Миколаївщині.

До обговорення були запрошені представники правоохоронного відомства на чолі з Віталієм Захарченком, народні депутати України, видатні та знані у країні вчені, політологи, представники духовенства та інститутів громадянського суспільства, які входять до Консультативно-експертної  ради.

Під час заходу правоохоронці та представники громадськості акцентували свою увагу на тому,  що жахливі події, які трапилися на території України останнім часом засвідчують, що у суспільстві зростає депресія, поширюється соціальна напруженість, ворожнеча, агресивність, у тому числі по відношенню до працівників органів внутрішніх справ.

«На тлі політичної активності суспільства особливу стурбованість викликає зростання кількості протестних акцій соціального характеру. Такі дії з одного боку дестабілізують обстановку у державі, а з іншого – підривають у людей довіру до дій влади по забезпеченню правопорядку. Органи внутрішніх справ у цій ситуації стають чи не єдиним інструментом забезпечення стабільності у державі», - зазначив Віталій Захарченко.

Перебіг подій, за якими ми можемо спостерігати чи не в усіх вітчизняних ЗМІ, говорить про те, що іноді, дії правоохоронців журналісти висвітлюють однобоко та в край негативному світлі.

Яскравим прикладом тому можуть послужити й акції, які влаштовують не лише активісти та представники багатьох політичних партій. Але незважаючи на весь  цей негатив, за справедливість продовжують боротися й самі представники правоохоронного відомства, як діючі,  так і ветерани.

Представники МВС поінформували присутніх й про результати засідання Колегії МВС, під час якої були оприлюднені результати роботи комісії у Врадіївці та прийняті кадрові рішення. Винуватців – було звільнено з лав правоохоронних органів. А на працівників Врадіївського райвідділу чекає переатестація

Віталій Захарченко наголосив на тому, що наразі у чотирьох областях України розпочалися прийоми громадян, на яких українці зможуть прийти на прийом до працівників Апарату МВС зі своїми проблемами.

Окрім того, під час засідання експерти не оминули своєю увагою  й  питання реформування ОВС, згадали й про введення у дію нового Кримінального процесуального кодексу України, завдяки якому було створено додаткові робочі місця у слідчих підрозділах.

Під час зустрічі експерти неодноразово висловлювали свої думки відносно запропонованих питань та давали слушні поради керівництву правоохоронного відомства щодо покращення роботи та підвищення іміджу МВС.

Нагадаємо, новий дорадчий орган при міліцейському відомстві створено за ініціативи очільника МВС. До його складу увійшли відомі політики, керівники громадських організацій, провідних наукових установ, представники духовенства, керівники та ветерани органів внутрішніх справ. Головним завданням Консультативно-експертної ради є вирішення питань формування та реалізації державної політики у сфері боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку та захисту прав і свобод людини та громадянина.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246538395