НКЦПФР: Хід переведення глобальних сертифікатів можна назвати успішним
25.07.2013 | 11:23
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє про перебіг процесу із переведення глобальних сертифікатів з Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках (РЦ, до зміни найменування - ВДЦП, Всеукраїнський депозитарій цінних паперів) до НДУ (Національного депозитарію України).

Регулятор розпочав цю процедуру в квітні поточного року, щомісяця Комісія здійснює погодження передачі близько 900 випусків, і станом на липень вже передано 4991 глобальний сертифікат.

Можна стверджувати, що цей процес йде за планом, погодженим регулятором. НКЦПФР чітко контролює його виконання та ставить перед собою мету зробити цю процедуру максимально комфортною та зручною для учасників ринку. В Комісії впевнені, що всі необхідні процеси будуть вчасно завершені, і процедура створення та організації старту роботи ЦДУ буде здійснена на належному рівні

Нагадаємо, що наразі з  метою реалізації вимог Закону України «Про депозитарну систему України» проводиться така передача глобальних сертифікатів. Даний процес здійснюється відповідно до Порядку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до Центрального депозитарію України (ЦДУ).

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246544493