В.Семиноженко: Наукові дослідження за міжнародні гранти не оподатковуватимуться
26.07.2013 | 09:43
Пресс-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації
 

Держінформнауки планує вдосконалити податкове законодавство у сфері наукової і науково-технічної діяльності. Про це Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко заявив в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».

«Заплановано звільнення від податку на додану вартість операцій з проведення наукових досліджень та виконання науково-технічних розробок за рахунок грантів міжнародних організацій, у тому числі ввезення на територію України безкоштовно наданого ними наукового обладнання», - зазначив Голова Держінформнауки.

Крім того, за його словами, планується опрацювати питання про можливість звільнення від податку на додану вартість виконання бюджетними науковими установами та вузами науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на основі господарських договорів з вітчизняними замовниками.

«Ми сподіваємося, що це положення стимулюватиме приватний бізнес. Для реалізації цих планів необхідно внести зміни до Податкового кодексу України», - заявив Володимир Семиноженко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246546650