Геннадій Темник: Для нас важливо, щоб люди отримували якісні послуги
26.07.2013 | 12:47
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник звернувся з проханням до споживачів житлово-комунальних послуг своєчасно розраховуватися за отримані послуги. Про це він сказав у Донецьку, де сьогодні відбулось виїзне засідання колегії Мінрегіону під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула.

Геннадій Темник навів дані Держстату, за якими заборгованість населення за спожиті житлово-комунальні послуги по підприємствах усіх форм власності  зменшилась у травні 2013 року порівняно з квітнем на 6,9%. Станом на 1 червня 2013 року вона становила 11,97 млрд. гривень.

Серед регіонів найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Закарпатській, Львівській, Сумській та Черкаській областях, найнижчий – у Волинській області, АР Крим, Харківській області та м. Севастополі.

«Своєчасність розрахунків – вчасно виплачена заробітна плата працівникам галузі, можливість оперативно вирішувати технічні збої роботи підприємств. Ніхто ж не хоче надовго залишатися без гарячої води чи мерзнути взимку. Сьогодні ми намагаємося максимально підготувати підприємства галузі та мережі до роботи в осінньо-зимовий період, щоб звести до мінімуму можливі аварійні ситуації. Нам важливо, щоб люди отримували якісні послуги. Сподіваюся, населення з розумінням поставиться до нашого прохання», - сказав Міністр.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246548684