НКЦПФР затвердила ліцензійні умови провадження діяльності з активами інституційних інвесторів
30.07.2013 | 11:37
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) прийняла рішення «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами на своєму черговому засіданні.

«Нагадаємо, що Ліцензійні умови встановлюють порядок видачі ліцензії на провадження діяльності з управління активами інституційних інвесторів та анулювання такої ліцензії, а також порядок її переоформлення, видачі дубліката та копії ліцензії, зупинення її дії. Серед новацій документа варто назвати необхідність надання інформації щодо ділової репутації ліцензіата, що має сприяти підвищенню сумлінності учасників ринку. Також документ зобов’язує ліцензіатів дотримуватися пруденційних нормативів провадження профдіяльності на фондовому ринку», - розповіла про окремі деталі прийнятого документу Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

У Комісії розраховують, що прийняття цього регуляторного акта сприятиме підвищенню вимог до компаній з управління активами інституційних інвесторів і довіри до них з боку інвесторів, а також підвищенню державного регулювання та контролю у цій сфері.

Зазначимо, що потреба у розробці нового документа обумовлена необхідністю приведення  Ліцензійних умов у відповідність до чинного законодавства, зокрема до Законів України «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», а також з метою виконання вимог Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери» та «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Наразі документ направлено до Міністерства юстиції України для проходження процедури державної реєстрації.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246553383