Держінформнауки: Визначено переможців конкурсу наукових проектів
01.08.2013 | 11:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
 

Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації підбито підсумки конкурсу наукових проектів у рамках Проблемної ключової лабораторії фізики високих енергій, спрямованих на реалізацію міжнародного науково-технічного співробітництва між Україною та Європейською організацією з ядерних досліджень (ЦЕРН). Переможцями конкурсу визначено 12 наукових проектів.

Для забезпечення неупередженого та об’єктивного оцінювання 19 запитів, поданих на конкурс, експертиза здійснювалася Експертною радою Ключової лабораторії. До складу Експертної ради увійшли 9 провідних іноземних вчених у галузі фізики високих енергій: Серджіо Бертолуччі, Томазі Густафсон, Олександр Ольшевський,  Григорій Трубніков, Пітер Крижань, Борис Шарков, Олександр Бондар, Джон Елліс, Акіль Сточчі.

Це один з небагатьох успішних прикладів залучення провідних іноземних вчених до проведення експертизи конкурсних запитів на виконання науково-дослідних робіт за бюджетні кошти. Раніше така практика застосовувалася попередньою Державною ключовою лабораторією молекулярної і клітинної біології.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246558970