До початку нового навчального року на Донеччині виконана держпрограма "Шкільний автобус-2013"
01.08.2013 | 15:05
Донецька ОДА
 

Цими днями в рамках державної цільової програми «Шкільний автобус» на Донеччину надійшли 23 одиниці транспорту, що призначено для підвезення дітей сільських районів Донеччини до навчальних закладів.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації, нові шкільні автобуси марки АС-Р-32053-07 «Мрія» будуть обслуговувати близько 700 дітей з Великоновоселківського, Володарського, Волноваського, Мар'їнського, Костянтинівського, Шахтарського, Олександрівського, Красноармійського, Слов'янського, Новоазовського, Ясинуватського, Тельманівського районів.

Нові шкільні автобуси надали можливість замінити 20 орендованих автобусів, що виконували перевезення школярів відповідно до укладених договорів з районними відділами освіти, а також суттєво розвантажити існуючі маршрути.

Таким чином парк власних шкільних автобусів, з урахуванням поповнення, на сьогодні складає 109 одиниць.  Це надає можливість  створити безпечні умови щодо перевезення понад 7 тисяч неповнолітніх мешканців села.

Варто зазначити, що до департаменту освіти і науки облдержадміністрації надійшли листи  від місцевих органів влади, керівників навчальних закладів із подякою Кабінету Міністрів України за затверджену та реалізовану соціальну програму «Шкільний автобус», яка на сьогодні є дуже актуальною та необхідною для села.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246560014