Микола Азаров привітав спортсменів України з успішним виступом на ІХ Всесвітніх іграх
06.08.2013 | 09:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав спортсменів України з успішним виступом на ІХ Всесвітніх іграх 2013 року в м.Калі (Колумбія).

На цих змаганнях українські спортсмени вибороли 28 нагород різного ґатунку, з яких 9 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей.  За підсумками участі у ІХ Всесвітніх іграх Україна посіла 7 загальнокомандне місце, за кількістю завойованих медалей  6 місце з 59 країн, що вибороли медалі.

«Ви достойно представили країну на світовій спортивній арені, вкотре підтвердивши високу волю українців до перемоги, здатність боротися і перемагати. Більше того – Ви в значній мірі задавали тон спортивному поєдинку, чому підтвердженням високі спортивні досягнення Лариси Соловйової, яка встановила на Іграх три світові рекорди. А успішні виступи молодих спортсменів засвідчили про існування великого потенціалу на майбутнє, вселили віру в нові перемоги», - зазначив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров побажав спортсменам та їхнім тренерам міцного здоров’я, успіхів, нових спортивних перемог та невичерпної волі до

подолання нових вершин в житті.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246568603