Прем'єр-міністр доручив розробити комплексний механізм спрощення логістики і зменшення витрат на ринку зерна
07.08.2013 | 11:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Необхідно створити максимально зручні умови, аби вчасно обробити цьогорічний великий врожай зерна. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 7 серпня 2013 року.

«Сьогодні, як ніколи, актуальна народна мудрість: «Не той врожай, що у полі, а той, що у коморі, - зазначив Микола Азаров. - На перший план виходять питання транспортування, зберігання та експорту зерна. Тут треба максимально скоротити витрати учасників ринку і прибрати будь-які перепони та затримки. Опрацювати такий великий врожай – це дуже напружена робота, в якій важлива максимальна координація і простота процесів».

Прем’єр-міністр вимагає скасувати складні процедури отримання різних сертифікатів і дозволів.

«Міністерство доходів і зборів ініціювало таку процедуру видачі сертифіката виробника, яка вимагає численних довідок та погоджень. Це абсолютно зайва перепона», - сказав Микола Азаров. При цьому він додав, що є й інші «гальма» в логістичному ланцюгу, які треба негайно прибрати.

«Уряд створив міжвідомчу комісію, яка оперативно розглядає питання спрощення транспортування зерна. Доручаю Міністерству економічного розвитку і торгівлі, яке координує діяльність цієї комісії, разом з Міністерством доходів і зборів, Міністерством інфраструктури і Міністерством аграрної політики і продовольства протягом тижня розробити і подати на розгляд Уряду комплексний механізм спрощення логістики і зменшення витрат на ринку зерна», - поставив завдання Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246572061