Затверджено порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування
07.08.2013 | 14:40
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму плановому засіданні затвердила Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування.

«Даний документ розроблено на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про інститути спільного інвестування». У зв’язку з необхідністю удосконалення нормативної бази Комісії ми підготували нову, актуалізовану редакцію Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування. Зокрема, новою редакцією регуляторного акта здійснено приведення норм згаданого Положення у відповідність до статті 49 Закону України «Про інститути спільного інвестування» в частині встановлення термінів визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування. Крім того, у процесі розробки даного нормативно-правового акта його норми узгоджено із вже існуючими регуляторними актами Комісії, уточнено у частині підходів до визначення вартості деяких видів активів інститутів спільного інвестування», - розповіла Оксана Симоненко, директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

За словами Оксани Симоненко, Положення сприятиме удосконаленню процедури оцінки активів інститутів спільного інвестування, запобіганню порушенням законодавства на ринку цінних паперів, а також підвищенню державного регулювання та контролю у цій сфері.

Наразі документ переданий до Мінюсту для проходження процедури державної реєстрації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246573667