Рятувальники і волонтери започаткували конкурс слоганів для соціальної реклами
07.08.2013 | 18:30
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій і волонтери у рамках діяльності Центру взаємодії ДСНС України з волонтерами та волонтерськими організаціями започаткували конкурс слоганів для соціальної реклами для запобігання виникнення пожеж у побуті та загибелі людей на льоду в осінньо-зимовий період. Конкурс на кращий слоган проходить у соціальній мережі Facebook з 5 серпня по 5 вересня.

Для участі у конкурсі зареєстровані у соціальній мережі користувачі можуть запропонувати слогани за двома напрямами: запобігання виникненню пожеж від обігрівальних і газових приладів, запобігання загибелі людей через тонкий лід.

Переможців конкурсу визначатиме Центр взаємодії ДСНС України з волонтерами та волонтерськими організаціями. За результатами конкурсу учасники отримають призи до Дня рятівника 17 вересня і побувають на екскурсії в Музеї історії пожежної техніки Києва.

Крім того, слогани-переможці можуть бути використані у соціальній кампанії, присвяченій запобіганню загибелі людей внаслідок надзвичайних ситуацій, характерних для осінньо-зимового періоду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246574866