Микола Азаров провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Незалежності України
12.08.2013 | 13:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр Микола Азаров провів у понеділок чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Незалежності України.

Микола Азаров констатував, що підготовка йде планово, усі заходи профінансовані. Він також доручив київській владі прикрасити столицю до свята. "Київ має набути святкового вигляду. Він має бути чистим, доглянутим і святково прикрашеним", - сказав Прем'єр-міністр.

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко, у свою чергу, відзначив, що столична влада вже почала підготовку до святкування Незалежності. Зокрема, до цієї дати у Києві відкриють три нові парки.

Перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Глущенко також поінформував, що до свята будуть проведені перші всеукраїнські сімейні спортивні ігри та фінали з футболу, стрітболу та інших ігрових видів спорту.

Заступник Міністра науки та освіти Борис Жебровський повідомив, що Міністерство звернулося до рад студентського самоврядування з ініціативою провести акцію "Поздоров друзів через Інтернет".

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246584973