Прем'єр-міністр перевірив хід будівництва станції "Теремки" столичного метрополітену
23.08.2013 | 12:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров перевірив хід будівництва станції «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії столичного метрополітену.

«За півтора місяця мешканці великого району матимуть можливість використовувати цю станцію метро», - сказав Микола Азаров. Водночас він підкреслив, що Уряд значну увагу приділяє реалізації великих інфраструктурних проектів, оскільки для їх здійснення залучається велика кількість людей. В цьому контексті Глава Уряду поінформував, що, зокрема, на кожного метробудівця припадає 6-7 робітників у суміжних галузях.

«Реалізація великих інфраструктурних проектів дозволяє покращувати життя людей. Подивіться, скільки за останні три роки зроблено для того, щоб автомобільний рух звільнився від заторів, від транзитного транспорту», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр поінформував, що після введення в експлуатацію станції «Теремки» метробудівці зосередяться на будівництві нової лінії метро у напрямку столичного житлового масиву Троєщина.

«Ми знайдемо всі необхідні фінансові ресурси, і будівництво метро в Києві продовжуватиметься», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду проінспектував тунель київського метрополітену, оглянув новий потяг вітчизняного виробника та проїхав від станції «Іподром» до станції «Теремки».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246617194