Україна та Австрія підпишуть Угоду про спільну боротьбу зі злочинністю
25.08.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 21 серпня, було ухвалено проект урядового розпорядження «Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральним Урядом Республіки Австрія про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю».

 Мета цього розпорядження – схвалення пропозиції щодо підписання зазначеної Угоди та надання повноважень на її підписання Міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку.

Прийняття рішення про підписання вказаної міжурядової українсько-австрійської Угоди дозволить зміцнити двостороннє співробітництво між правоохоронними органами України та Республіки Австрія.

Підписання згаданого документа створить правове підґрунтя для забезпечення надійного захисту від посягань на життя й здоров’я громадян. Крім того, засвідчить послідовність прийняття нашою державою рішень щодо посилення співробітництва з іноземними партнерами в боротьбі зі злочинністю на міжнародному рівні та підкреслить дотримання Україною своїх обов'язків перед світовою спільнотою щодо протидії злочинності.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246617244