На Львівщині до Дня Незалежності 33 інваліди отримали спецавтомобілі
23.08.2013 | 16:45
Львівська ОДА
 

Сьогодні, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич вручив людям з особливими потребами, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, спецавтотранспорт марки Джиллі. Ключі від 33-х автомобілів отримали дванадцятеро інвалідів війниучасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, одинадцятеро інвалідів, прирівняних до інвалідів війни, п’ятеро інвалідів  з дитинства, четверо мешканців Львівщини із загальними захворюваннями, а також один представник серед інвалідів війни по зору.

Богдан Матолич від імені голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука привітав власників нових автівок з Днем Державного Прапора України та побажав щирої віри у краще майбутнє.

«Покращення рівня життя та добробуту найбільш вразливих верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики нашої держави. Сьогодні ми виконуємо свої зобов’язання перед вами і, завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України, даруємо довгоочікувані автомобілі», – сказав у вітальному слові перший заступник керівника області.

Зазначимо, що у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації на обліку для забезпечення спецавтотранспортом перебувають 5338 інвалідів, з них для забезпечення автомобілями  першочергово – 224 інваліди, позачергово – 373 інваліди, у порядку загальної черги – 4774 інваліди.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246619889