29 серпня на Хмельницькій АЕС відбудуться пожежно-тактичні навчання
29.08.2013 | 09:03
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

29 серпня 2013 року на Хмельницькій АЕС відбудуться пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної пожежі.

Планується провести практичне відпрацювання організації управління та тактики гасіння пожежі в кабельному напівповерсі на відмітці +3.3 в будівлі блоку допоміжних споруд відкритого розподільчого пристрою (ВРП) 750/330 кВ ВП «Хмельницька АЕС», яка сталася через пошкодження ізоляції силового кабелю та його короткого замкнення з послідуючим горінням та розповсюдженням вогню по кабельній продукції.

Це планові пожежно-тактичні навчання, під час яких відпрацьовуються:

- дії особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби третього державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ) ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з ліквідації надзвичайних ситуацій при гасінні електрообладнання, яке знаходиться під напругою;

- рівень підготовки начальницького складу оперативно-рятувальних підрозділів;

- оперативна готовність штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій;

- взаємодія оперативного персоналу ХАЕС, оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ  при ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території ВП «Хмельницька АЕС»;

- перевірка оперативного реагування підрозділів ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, оперативних служб ХАЕС та м.Нетішин щодо ліквідації надзвичайних ситуацій на території ВП «Хмельницька АЕС».

Довідково

 Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

Перевірки та експертизи, проведені державними і незалежними міжнародними експертами МАГАТЕ, Рискаудит, TACIS, ВАО АЕС, підтверджують високий рівень безпеки енергоблоків ХАЕС.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246629219