Наталія Королевська: Мінсоцполітики моніторить виплати фондів соціального страхування
29.08.2013 | 12:43
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

Міністр закликала регіональні ЗМІ повідомляти про факти затримок виплат соціальних допомог. Про це вона сказала під час зустрічі з журналістами регіональних видань.

«На виконання доручення Прем’єр-міністра напередодні я провела нараду з керівниками фондів соціального страхування. Вони запевнили мене, що доручення виконується та вже профінансовані всі виплати, які були нараховані до 1 серпня. Ми будемо моніторити виплату цих коштів, і тому прошу вас одразу повідомляти нам, якщо на місцях будуть затримки», - сказала вона.

Наталія Королевська відзначила, що громадяни мають вчасно та у повному обсязі отримувати кошти, які гарантовані державою. За її інформацією, фонди соціального страхування подають документи на фінансування до органів казначейства у відповідності до затверджених процедур та термінів.

«Якщо десь через недбалість місцевих посадовців механізм виплат соціальних допомог за фондами соцстраху дає збій, висновків не доведеться чекати довго. Однак для цього ми повинні одержувати оперативну інформацію з регіонів і від ЗМІ, – це дозволить нам бачити реальну картину, а не «підігнаний» звіт», - сказала вона.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246631169