НКЦПФР підписала двосторонній меморандум з регулятором фондового ринку Китаю
02.09.2013 | 15:04
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Комісією з регулювання цінних паперів КНР (Китайської Народної Республіки). З української  сторони документ підписав Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, з китайської сторони – Ксяо Генг, Голова Комісії з регулювання цінних паперів КНР.

«Підписання меморандуму дасть нам можливість більш тісно співпрацювати з регулятором ринку цінних паперів КНР. Впевнений, що тепер між нашими регуляторами створена єдина система обміну професійним досвідом та інформацією, що допоможе функціонуванню наших ринків. Сподіваюсь, що таке взаєморозуміння між країнами сприятиме створенню нових проектів міжнародного рівня. До того ж, український регулятор завжди відкритий та готовий до плідної та результативної роботи з регуляторами інших держав», - наголосив Д.Тевелєв.

Документ регулює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та будуть обмінюватись методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

Нагадаємо, що цього року Комісія підписала меморандуми про співпрацю з регуляторами ринку цінних паперів Єгипту та Республіки Білорусь. До того ж, наразі український регулятор готовий до підписання меморандумів регуляторами фондового ринку Азербайджану та Йорданії.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246640155