Меморандум про взаєморозуміння між МОН та компанією LEGO Foundation продовжено до 2015 року
02.09.2013 | 17:17
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

2 вересня 2013 року заступником Міністра освіти і науки України Борисом Жебровським та директором фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом підписано додаток до меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки і компанією LEGO Foundation (Програма сприяння освіті). Дію  Меморандуму продовжено до 1 січня 2015 року.

Нагадуємо, що Меморандум вперше було підписано 10 липня 2010 року в рамках програми «Сприяння освіті».

Першими у проекті були задіяні 13 дитячих садків м. Києва. У 2013 році ще 60 дошкільних навчальних закладів України у Львові, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Києві отримали по 19 комплектів наборів LEGO.

У рамках програми «Сприяння освіті» протягом трьох років було проведено низку семінарів, тренінгів, виставок та інших заходів. 

Експрес-моніторингове дослідження стану впровадження Програми ЛЕГО-конструювання показало, що у рамках програм розвитку дитини дошкільного віку заняття з ЛЕГО-матеріалом сприяють розвитку необхідних видів діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують та розвивають  просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, можуть бути використані усіма спеціалістами в усіх напрямках навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного і шкільного віку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246641067