Військовослужбовці, відряджені до ДКА, зможуть отримати компенсацію за належне їм жиле приміщення
05.09.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
 

Військовослужбовці, відряджені свого часу з Міністерства оборони України до Державного космічного агентства України (ДКА), які перебували на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, зможуть скористатися правом отримання грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення. Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2012 р. № 1036 «Про затвердження Порядку визначення розміру та надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення» ухвалив Уряд 4 вересня 2013 року. Про це повідомив т.в.о. Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук.

Він поінформував, що чинне законодавство надає право військовослужбовцям, що мають вислугу військової служби 20 років і більше, та членам їх сімей отримати жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення. Однак положення «Порядку визначення розміру та надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення» не поширювалися на ДКА. Тому Уряд вніс зміни - і тепер грошовою компенсацією за належне для отримання жиле приміщення зможуть скористатися військовослужбовці, відряджені до ДКА. 

«Надання такої грошової компенсації здійснюватиметься в межах коштів, що передбачаються у державному бюджеті на виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби та членів їх сімей», - пояснив Григорій Семчук.

За його словами, на квартирному обліку в ДКА перебувають 503  військовослужбовці, з яких 307 мають вислугу 20 років і більше.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246651313