Міжнародні сертифікати зважування вантажівок видаватимуться на всіх вагових комплексах Укртрансінспекції
06.09.2013 | 16:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Видача міжнародних сертифікатів зважування здійснюватиметься на всіх вагових комплексах по території України. Для цього будуть внесені відповідні зміни до нормативно-правової бази. Про це під час ХІV Міжнародної конференції міжнародних автомобільних перевізників  у Ялті повідомив Голова Укртрансінспекції Євген Пронченко.

За його словами, до передачі функцій по габаритно-ваговому контролю Укртрансінспекції такий сертифікат видавався міжнародним автоперевізникам Державним підприємством «СМАП».

«На сьогодні у зв'язку з чинними нормами вносяться необхідні зміни стосовно видачі сертифікатів Укртрансінспекцією на усіх вагових комплексах, за допомогою яких проводитиметься габаритно-ваговий контроль. Видача цього сертифіката полегшить здійснення контролю вагових і габаритних параметрів як при перетині кордону, так і на автошляхах загального користування, що також зробить більш зручними умови для роботи й самих перевізників», - сказав Євген Пронченко.

Голова Укртрансінспекції зауважив, що до процесу самого зважування зможуть долучатися суб'єкти господарювання, які мають відповідний сертифікат у сфері метрології. Укртрансінспекція вестиме перелік таких організацій, який затверджуватиме Мінінфраструктури.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246657293