Упорядковано фінансові питання підготовки до відзначення 200-річного ювілею Тараса Шевченка
12.09.2013 | 13:00
Прес-служба Міністерства культури
 

Кабінет Міністрів України виділить з державного бюджету коштів Київській міській держадміністрації на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.  Відповідну постанову було прийнято на засіданні Уряду 11 вересня.

Розроблений Міністерством культури документ дозволить врегулювати механізм використання бюджетних коштів для проведення реконструкції та капітального ремонту комплексу споруд Національного музею Тараса Шевченка у м. Києві, а саме: Національного музею Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка,12) та його філій – Літературно-меморіального будинку-музею Т.Г.Шевченка (провулок Тараса Шевченка, 8-а) та Меморіального будинку-музею Т.Г.Шевченка (вулиця Вишгородська,5).

Нагадаємо, Мінкультури спільно з Київською міською державною адміністрацією здійснює комплекс заходів, спрямованих на проведення ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка та його філіях у місті Києві, а також  обладнання їхніх приміщень сучасними засобами охоронної сигналізації та музейним устаткуванням, створення інтерактивних музейних експозицій.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246670479