В Єревані обговорюють реформи вищої освіти у рамках Східного партнерства
13.09.2013 | 12:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

13 вересня у м. Єреван (Республіка Вірменія) проходить третій раунд неформального діалогу «Східного партнерства» на рівні міністрів освіти.

Участь у заході бере Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма.

Під час третього раунду неформального діалогу «Східного партнерства» відбудеться круглий стіл «Реформи в сфері вищої освіти: сучасні виклики та завдання».

Учасники засідання обговорять низку питань, зокрема:

- освітні проекти, що реалізуються в рамках програм співробітництва з ЄС: Темпус та Еразмус Мундус, їх внесок в реалізацію освітніх реформ та основні зміни в системах вищої освіти країн Східного партнерства.

- модернізація університетських навчальних планів, методів викладання та співробітництва університетів із бізнесовими структурами, перегляд ESG (Європейські стандарти та директиви щодо забезпечення якості освіти), запровадження та вдосконалення процедур визнання освітніх документів в країнах Східного Партнерства. Останні здобутки та завдання Болонського процесу. Звіт вірменської сторони.

- спільні програми, ранжування університетів, Університетська мережа та триступенева підготовка (докторантура) у країнах Східного Партнерства.

- мобільність, міжнародні стратегії та політика, що спрямовані на залучення іноземних студентів (стипендіальні програми, двосторонні угоди, використання інструменту визнання документів і т.д.) та основні бар'єри, що є перешкодами для мобільності студентів та академічного персоналу, які приймають участь у програмах обміну.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246676390