Юрій Бойко: Люди, які постраждали від повені в Одеській області, отримають допомогу від Уряду
14.09.2013 | 15:44
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра
 

Мешканцям, які постраждали від негоди на Одещині, буде надана відповідна допомога від Уряду України. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, який очолює комісію з питань ліквідації наслідків негоди у Одеській області.

«Головне завдання, яке поставив Президент України Віктор Янукович відправляючи урядову комісію до Одеської області, це, по-перше - допомогти людям із постраждалих від негоди регіонів, і, по-друге - вжити усіх необхідних заходів для запобігання повторенню подібної ситуації у майбутньому», - сказав Юрій Бойко.

«Зараз урядова комісія відпрацьовує питання надання фінансової допомоги цим людям. Разом з Одеською обласною адміністрацією ми також вирішуємо питання надання житла мешканцям понад 60 домівок, постраждалих від негоди. Також у понеділок буде прийнята відповідна постанова Кабінету Міністрів щодо виділення коштів з резервного фонду Уряду для відбудови інфраструктури – доріг і мостів», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Юрій Бойко також підкреслив, що питання щодо обсягів компенсацій людям, які постраждали від негоди, буде вирішено найближчими днями. Віце-прем’єр-міністр наголосив, що у разі необхідності, для ліквідації наслідків негоди у Одеській області будуть залучені ресурси і техніка з інших регіонів України.

Нагадаємо, у зв‘язку з повінню в Одеській області Президент України Віктор Янукович доручив Уряду негайно приступити до організації допомоги людям і ліквідації наслідків стихійного лиха. Уряд створив комісію з питань цієї надзвичайної ситуації на чолі з Віце-прем‘єр-міністром України Юрієм Бойком.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246679675