Вищий адмінсуд України визнав законними платежі при оформленні закордонного паспорта
18.09.2013 | 12:24
Прес-служба Державної міграційної служби
 
Вступне слово Прем'єр-міністра України на засіданні Уряду 18 вересня 2013 року

Вступне слово Прем'єр-міністра України на засіданні Уряду 18 вересня 2013 року

Вступительное слово Премьер-министра Украины на заседании Правительства 18 сентября 2013 года

Opening statement by Prime Minister of Ukraine at a Government's session, September 18, 201317 вересня Вищий адміністративний суд України прийняв рішення, яким повністю задовольнив касаційну скаргу УДМС у Запорізькій області та скасував постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 19.02.2013 у справі за позовом мешканця Запорізької області Ж. з питань оплати послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким заявнику було відмовлено у задоволенні позову.

Основною вимогою позивача було оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із сплатою лише 170 грн. (державне мито), тоді як постановами Кабінету Міністрів України передбачено сплату, окрім державного мита, вартості адміністративної послуги та вартості бланку паспорта.

Суд підтримав позицію Державної міграційної служби України та поставив логічну крапку у суперечках з приводу обов’язкових платежів при оформленні закордонних паспортів.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246686976