У жовтні в Україні відбудуться дві масштабні агропромислові виставки
18.09.2013 | 14:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства у жовтні в Україні відбудуться дві масштабні виставки – Всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо» та XVI сільськогосподарська виставка «Фермер України». Участь у роботі заходів візьмуть структурні підрозділи Мінагрополітики, підприємства сільськогосподарського машинобудування, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, наукові установи та громадські організації. Для своєчасної та якісної підготовки до цих заходів вже відбулася робоча нарада оргкомітету.

У жовтні департамент інженерно-технічного забезпечення та сільгоспмашинобудування, одним із завдань якого є забезпечення проведення виставкових заходів в агропромисловому комплексі, влаштує дві масштабні події.

Так, за підтримки Міністерства з 3 по 5 жовтня у Кіровограді триватиме Всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо», під час якої відбудуться демонстраційні покази сільгосптехніки провідних українських підприємств сільськогосподарського машинобудування.

Крім того, з 10 по 12 жовтня на території Національного комплексу «Експоцентр України» у Києві триватиме XVI сільськогосподарська виставка «Фермер України».

На сьогодні вже відбулася робоча нарада оргкомітету і продовжується підготовка проведення цих заходів. Зокрема, погоджено питання участі у виставках структурних підрозділів Міністерства, підприємств сільськогосподарського машинобудування, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, наукових установ та громадських організацій. У межах виставок заплановано проведення низки форумів, семінарів і нарад.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246687533