Уряд ініціює надання підтримки при страхуванні водних біоресурсів
18.09.2013 | 18:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

18 вересня Кабінет Міністрів схвалив законопроект, який передбачає надання державної підтримки при страхуванні водних біоресурсів. На переконання урядовців, такі нововедення сприятимуть тому, що діяльність рибних господарств стане більш вигідною, а частину ризиків візьме на себе держава.

На сьогоднішньому засіданні Уряд схвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Зокрема, документ був розроблений для приведення у відповідність Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Законопроект, підтриманий урядовцями, передбачає заміну поняття «риба та інші водні живі ресурси» на «водні біоресурси». Також інакше називатиметься і орган, який контролює галузь. Так, термін «центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних живих ресурсів» буде замінено на «центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства».

На переконання урядовців, такі зміни сприятимуть врегулюванню правового поля України та нададуть можливість сільськогосподарським товаровиробникам рибної галузі отримувати державну підтримку при страхуванні водних біоресурсів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246688728