Олексій Журавко зустрівся з головним редактором періодики для людей з вадами зору
19.09.2013 | 18:44
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів
 

З проханням підтримати випуск печатної продукції для незрячих до Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка звернувся головний редактор об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик», заслужений журналіст України Іван Таран.

Під час зустрічі, яка відбулася 18 вересня в кабінеті Уповноваженого, головний редактор висловив стурбованість фінансуванням друку періодичних видань для незрячих шрифтом Брайля та попросив сприяння у вирішенні цього питання.

«Думаю, що ця проблема повинна бути вирішена», – запевнив Олексій Журавко. Адже, за його словами, дуже важливо дати людині з вадами зору доступ до інформації.

«Від поінформованості в більшості випадків залежить формування світогляду людини, її поведінки та реакції на події в оточуючому середовищі. А друковані видання відіграють у цьому неабияку роль, тому випуск преси шрифтом Брайля є важливим елементом забезпечення прав інвалідів на інформацію та розширює їх інформаційний простір. Ваші видання є своєрідним поводирем для незрячих», – зазначив Урядовий уповноважений з прав інвалідів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246693219