Е. Ставицький у Парламенті доповів щодо змін до держбюджету
20.09.2013 | 10:14
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

На засіданні Міністр доповів щодо проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

У своєму виступі Міністр Е. Ставицький наголосив, що проектом Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» передбачається надання державних гарантій за зобов‘язаннями Публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» перед Відкритим акціонерним товариством «Газпромбанк» (Російська Федерація) за зовнішніми запозиченнями.

Унесення зміни до статті 6 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» необхідне, як зауважив Міністр, для забезпечення своєчасних та в повному обсязі розрахунків з Відкритим акціонерним товариством «Газпром» за природний газ, імпортований в Україну, збалансування грошових потоків Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та виконання нею обов‘язкових платежів.

«Реалізація положень цього законопроекту сприятиме збалансуванню грошових потоків Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» шляхом продовження до 7 років терміну користування кредитними коштами у загальному обсязі 2,0 мільярди доларів США, залученими в рамках кредитної Угоди з Відкритим акціонерним товариством «Газпромбанк», та забезпеченню сталої та безперебійної роботи газотранспортної системи України», -  підкреслив Е. Ставицький.

За результатами голосування законопроект прийнято в першому читанні.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246694253