У Держфінінспекції підбили підсумки українсько-голландського співробітництва
20.09.2013 | 10:44
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

У Держфінінспекції України відбулося підсумкове засідання керівництва Проекту двостороннього співробітництва Держфінінспекції України та Міністерства фінансів Королівства Нідерландів. Під час засідання було підбито підсумки українсько-голландського співробітництва з реформування державного внутрішнього фінансового контролю, зокрема, розглянуто результати трирічного співробітництва в рамках Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці між Держфінінспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерландів та окреслено подальші перспективи співпраці.

Королівство Нідерландів представили координатор програми Світового Банку WB/IMF – підтримки групи країн Міністерства фінансів Королівства Нідерландів Ян Віллем ван ден Волл Бейк, другий секретар Посольства Королівства Нідерландів в Україні Аннелус Вівіен, експерт Міністерства фінансів Королівства Нідерландів, керівник Проекту Ян ван Тайнен, а також співкерівник Проекту Руслана Рудніцька.

Від Держфінінспекції України на зустрічі були присутні, зокрема, Перший заступник Голови Держфінінспекції України Віктор Костюшко, радник Голови Держфінінспекції України Геннадій Кулівар, директор Департаменту гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю (ЦПГ) Олена Чечуліна.

Відкриваючи засідання, Віктор Костюшко наголосив на важливості реформ у сфері державного внутрішнього фінансового контролю, що відбуваються в Україні, та ролі європейської підтримки цього процесу, а також висловив зацікавленість у продовженні співпраці, яка набуває особливу актуальність у контексті майбутнього вирішення питання про набуття Україною асоційованого членства ЄС.

Зі свого боку, Олена Чечуліна представила досягнення та основні результати Проекту за 2010-2013 роки, а також зазначила, що лише за кілька останніх років плідної співпраці між експертами Національної академії фінансів та економіки при Міністерстві фінансів Королівства Нідерландів та фахівцями Держфінінспекції України зроблено низку кардинальних кроків, завдяки яким з 2012 року вдалося започаткувати та розвинути діяльність із внутрішнього аудиту в центральних органах виконавчої влади та розпочати процес її становлення на регіональному рівні.

У відповідь голландські колеги поділилися своїм баченням щодо ефективного запровадження державного внутрішнього фінансового контролю в Україні та, високо оцінивши здобутки в цій сфері, висловили зацікавленість у подальшому співробітництві.

Насамкінець сторони обговорили пропозиції Держфінінспекції щодо подальшої співпраці на 2014-2016 роки, визначили наступні кроки на найближчу перспективу. При цьому сторони висловили задоволення поточними результатами та готовність до продовження діяльності з метою розвитку вітчизняного державного внутрішнього фінансового контролю.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246694569