22 по 29 вересня делегація Держводагентства перебуватиме в КНР
20.09.2013 | 15:56
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів
 

З 22 по 29 вересня 2013 року делегація Держводагентства на чолі з Головою Агентства Василем Сташуком перебуватиме з робочою поїздкою в Китайській Народній Республіці. Мета поїздки - реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Державним агентством водних ресурсів України та Міністерством водних ресурсів Китайської Народної Республіки.

Сторони планують обговорити стан управління водними ресурсами в Україні та перспективи подальшої співпраці з питань водних ресурсів з фахівцями КНР; впровадження систем протипаводкового захисту і контролю за формуванням паводків з метою зменшення наслідків негативного їх впливу, прогнозування паводків і попередження їх наслідків; використання потенціалу зрошувальних систем, можливість залучення інвестицій у водний сектор, а також ознайомитися з роботою об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу КНР.

Довідково

11 вересня 2012 року в миєві на виконання доручення Президента України Держводагентством підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво в галузі водних ресурсів з Міністерством водних ресурсів Китайської Народної Республіки.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246696012